777 888 607

Likvidace stavební suti v Dlážděné ulici

Nakládka stavební suti kloubovým nakladačem

Přesun stavební suti do kontejnerů

Odvoz stavební suti na skládku

Průběh projektu

Strojní nakládka stavební suti pro firmu Stabag v Dlážděné ulici, kde bylo velmi málo místa, navíc zde projížděly tramvaje. Ale i s tímto 'oříškem' jsme si bez problémů poradili.
Tato zakázka byla celkem oříšek. Zákazník si objednal vývoz tisíce tun stavební suti z vnitro bloku obytného domu v ulici Dlážděná, která prochází celkovou revitalizací.
Hlavní komplikací byla okolnost, že nákladní vozidlo MAN TGL, které je svou velikostí a nosností 12 tun nejvhodnější do městské aglomerace neprojelo průjezdem z důvodu úzké šířky vjezdu.
Vyřešili jsme to celkem šalamounsky. Po vyznačení záboru zákazníkem, probíhala nakládka pomocí smykového nakladače, který se výborně do průjezdu vešel.
Zakázka byla o to složitější, že ulice je jednosměrná a probíhal na ní, jak automobilová, tak i tramvajový provoz, který nesměl být přerušen. I toto jsme bez problému zvládli.

Pro odvoz stavební suti jsme používali 5-7m3 kontejnery a pro odvoz lehkého odpadu. Při vyklízení domu, jsme používali úzké 5m3 kontejnery, které jsme přistavovali přímo do vjezdu domu.


Zavolejte na telefon 777 888 607  nebo nechte kontakt