777 888 607

Likvidace stavební suti v Dlážděné ulici

Nakládka stavební suti kloubovým nakladačem

Přesun stavební suti do kontejnerů

Odvoz stavební suti na skládku

Průběh projektu

Strojní nakládka stavební suti pro firmu Stabag v Dlážděné ulici, kde bylo velmi málo místa, navíc zde projížděly tramvaje. Ale i s tímto 'oříškem' jsme si bez problémů poradili.
Tato zakázka byla celkem oříšek. Zákazník si objednal vývoz tisíce tun stavební suti z vnitro bloku obytného domu v ulici Dlážděná, která prochází celkovou revitalizací.
Hlavní komplikací byla okolnost, že nákladní vozidlo MAN TGL, které je svou velikostí a nosností 12 tun nejvhodnější do městské aglomerace neprojelo průjezdem z důvodu úzké šířky vjezdu.
Vyřešili jsme to celkem šalamounsky. Po vyznačení záboru zákazníkem, probíhala nakládka pomocí smykového nakladače, který se výborně do průjezdu vešel.
Zakázka byla o to složitější, že ulice je jednosměrná a probíhal na ní, jak automobilová, tak i tramvajový provoz, který nesměl být přerušen. I toto jsme bez problému zvládli.

Pro odvoz stavební suti jsme používali 5-7m3 kontejnery a pro odvoz lehkého odpadu. Při vyklízení domu, jsme používali úzké 5m3 kontejnery, které jsme přistavovali přímo do vjezdu domu.

Nakládka stavební suti kloubovým nakladačem
Zavolejte na telefon 777 888 607  nebo nechte kontakt