777 888 607

Závoz kontejneru na Malou stranu

Závoz kontejneru 10m³

Nakládka odpadu na počkání

Odvoz odpadu

Ekologická likvidace odpadu

Průběh projektu

V samém centru historické části Prahy, doslova pár kroků od Karlem Hašlerem vyzdvihovaných zámeckých schodů, prováděl klient rekonstrukci realizovanou oblíbenou firmou Strabag. Objednal si kontejner s nakládkou na počkání, kvůli čemuž bylo nutné nechat kontejner po celou dobu procesu na autě.

Nutno ovšem dodat, že cílovou destinací pro přistavení kontejneru byla velice úzká ulička – právě taková místa patří mezi ty nejnáročnější pro závoz. Ale i podobné služby bez problémů zvládáme – a navíc, máme rádi výzvy. Naši řidiči tak mohli zase jednou ukázat, že patří mezi špičku v oboru.

I přesto jsme však byli upřímně rádi, že celá operace probíhá ve velice brzkých ranních hodinách – bylo díky tomu totiž menší riziko, že budeme muset opakovaně uhýbat vozům dožadujícím se projetí uličkou, kde by se vedle nás už skutečně nic pojízdného nevešlo. To by celý proces komplikovalo a zpomalovalo.

O několik hodin později, v době, kdy už se Malá strana začala plnit turisty a místními, příležitostně i postavami jako ze slavných Nerudových povídek, jsme uličku „vyklidili“ a odpad odvezli na další třídění.


Zavolejte na telefon 777 888 607  nebo nechte kontakt