777 888 607

Demolice na rušné křižovatce

Průběh projektu

Velké značky potřebují být vidět, a tak je to i se supermarkety. Pobočka jednoho řetězce nedávno vyrostla v bývalé průmyslové oblasti v Horních Počernicích, ale z hlavní silnice byla velmi špatně vidět. 


Jejím manažerům tato situace vůbec nevyhovovala a rozhodli se s ní něco udělat. Majiteli clonícího domu dali nabídku, kterou nešlo odmítnout. Spokojeni byli jak manažeři řetězce, tak vlastníci budovy. A to byla příležitost pro nás. 

Nejprve jsme dům museli připravit na samotnou demolici a to znamenalo odstrojit dveře, podlahy, plechovou střechu, krovy a trámy. Pak přišla na řadu samostatná demolice.


Kvůli bezpečnosti kolemjdoucích a průjezdnosti frekventované komunikace jsme se rozhodli pro demolici s pásovými bagry Takeuchi. Po mnoha zkušenostem z minulosti jsme díky nim jistotu, že neohrozíme plynulost provozu. Pro maximální bezpečnost jsme se ale rozhodli pro uzavření přilehlého chodníku. Díky zručnosti našich strojníků se demolice obešla bez větších komplikací a s minimálním vlivem na plynulost hlavní silnice.


Na místě domu se v dohledné době objeví parkoviště pro několik desítek zákazníků, kteří si obchodního domu díky nerušenému výhledu všimnou. 


Zavolejte na telefon 777 888 607  nebo nechte kontakt